header
Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 32 [vacancyId:protected] => 16 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => [title:protected] => Loodgieter [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Oudorp [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => Nederland [functionId:protected] => [functionName:protected] => Loodgieter [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => Installatiebedrijf [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Voor onze relatie in Oudorp zijn wij op zoek naar een loodgieter.

Voor deze functie zijn wij op zoek naar een ervaren persoon die voor langere periode wilt werken. Bovendien moet je een ijverig en grondig persoon zijn.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Kasia Kelder - Krzysztofiak [contactEmail:protected] => werk@flexpeople4u.nl [contactPhone:protected] => +31618566677 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 40 [salary:protected] => € 13,75 per uur exclusief vakantiegeld en vakantiedagen [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => fourweeks [worktime:protected] =>

Van 07.00 uur tot 16.00 of 17.00 uur.

[offers:protected] =>

Wij bieden:

  • een goed salaris;
  • doorgroei- en ontwikkelingsmogelijkheden;
  • minimaal 40 uur per week;
  • reiskostenvergoeding op basis van CAO;
  • een team bestaande uit enthousiaste en kundige collega's;
  • de salarisbetaling is per 4 weken (13 x per jaar).
[demands:protected] =>

Wij zoeken een persoon die aan de volgende eisen voldoet:

  • je beschikt over een geldig VCA of bent bereid deze op korte termijn te behalen;
  • je beschikt over een rijbewijs B;
  • je hebt, bij voorkeur, een opleiding genoten in de richting van installatietechniek;
  • je hebt enige jaren ervaring binnen de installatiebranche;
  • je beschikt over een flexibele instelling;
  • je hebt een goede beheersing van de Nederlandse of Engelse taal.
[description:protected] => [companyProfile:protected] =>

Onze klant is voor 90% bezig met badkamers verbouwen. Het bedrijf bestaat uit ongeveer 21 mensen. Onze klant waardeert eerlijkheid, verantwoordelijkheid en toewijding.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => logo flex.png [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.6303937 [lng:protected] => 4.7736544 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-04-11 11:02:56 [responsibilities:protected] =>

Een groot deel van jouw taken zijn:

  • het installeren van cv-ketels;
  • het installeren van radiatoren;
  • het installeren van leidingwerk;
  • het uitvoeren van dakwerk.

Hydraulik

Zastosować

Hydraulik

14161 widoki Oudorp 40 € 13,75 brutto/h ( +płatne godziny urlopowe i wakacyjne) Hydraulik

Description

Na tym stanowisko poszukujemy osób doświadczonych, chcących podjąć współprace na dłuższy okres czasu. Ponadto musi być to osoba sumienna oraz dokładna.

Oferuje

  • Umowa o prace na warunkach holenderskich
  • Wymiar czasu pracy – min. 40 godzin tygodniowo
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opieke polskiego koordynatora
  • Zwrot kosztów dojazdu względem CAO
  • Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie

Obowiązki

  • wyposażanie łazienek w instalacje sanitarną
  • podłączanie i naprawa centralnego ogrzewania
  • wymiana lub montaż wodomierzy, liczników ciepła

Czas pracy

Praca od poniedziałku do piątku (zdarzają się także soboty) w godzinach od 7 do 17.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika
  • Język angielski lub holenderski pozwalający na codzienne komunikowanie się w pracy
  • Umiejętność czytania i stosowania wytycznych zawartych w rysunkach technicznych
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Pozytywne nastawienie
  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
  • Mile widziany certyfikat VCA

Profil firmy

Nasz klient zajmuje się w 90% budowaniem łazienek. Firma składa się z około 21 pracowników. Ceni sobie szczerość, odpowiedzialnośc oraz sumienność.

godziny 40
Wynagrodzenie € 13,75 brutto/h ( +płatne godziny urlopowe i wakacyjne)
Region Oudorp
Hydraulik

Podanie

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Informacje o CV

Prześlij CV

Dodaj
Doświadczenie zawodowe, motywacja lub opis
900 characters left.