header
Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 43 [vacancyId:protected] => 19 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => [title:protected] => Hovenier [address:protected] => [zipcode:protected] => 1628PZ [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Hoorn [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => Nederland [functionId:protected] => [functionName:protected] => Hovenier [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => Hoveniers [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Voor onze relatie in Hoorn zijn wij op zoek naar een gemotiveerde hovenier. Binnen de functie van hovenier ga je aan de slag met diverse en uiteenlopende projecten. Je houdt je voornamelijk bezig met aanleg- en onderhoudswerkzaamheden.

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Kasia Kelder - Krzysztofiak [contactEmail:protected] => werk@flexpeople4u.nl [contactPhone:protected] => +31618566677 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => 40 uur per week [salary:protected] => €14,80 bruto per uur [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => fourweeks [worktime:protected] =>

Je werkt van 7.00 uur tot 16.00 uur.

[offers:protected] =>

Wij bieden:

  • een fulltime baan voor langere termijn;
  • een bruto uurloon €14,80;
  • werktijden van 7:00 tot 16:00 uur;
  • persoonlijke groei;
  • werken in de frisse buitenlucht;
  • meewerken aan exclusieve tuinen;
  • startdatum: 1 februari 2021.
[demands:protected] =>

Wij zoeken een persoon die aan de volgende eisen voldoet:

  • je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
  • je bent klantgericht;
  • je bent een harde werker en weet van aanpakken;
  • je bent enthousiast;
  • je beschikt over goede plantenkennis (pré);
  • je hebt relevante ervaring als hovenier (min. 6 maanden);
  • je hebt een passie voor groen;
  • je beschikt over een rijbewijs categorie B+E.
[description:protected] => [companyProfile:protected] => [socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => logo flex.png [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.6466572 [lng:protected] => 5.0961701 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-04-11 11:00:00 [responsibilities:protected] =>

Het takenpakket bestaat uit het snoeien en knippen van struiken en bomen, het aanleggen van vijvers, het zetten van schuttingen en het bestraten van tuinpaden en terrassen. De werkzaamheden worden uitgevoerd bij zowel particulieren als zakelijke klanten, wat de functie zeer gevarieerd maakt. Het is van belang dat je zelfstandig kan functioneren en dat je beschikt over vakkundige kennis binnen het vakgebied. Je staat veel in contact met de klant. Het is daarom van belang dat je representatief en communicatief vaardig bent; je vormt immers het visitekaartje van het bedrijf!

Ogrodnik

Zastosować

Ogrodnik

14261 widoki Hoorn 40 € 14,80 brutto/h ( +płatne godziny urlopowe i wakacyjne) Ogrodnik

Oferuje

  • Prace w pełnym wymiarze godzin na długi okres czasu;
  • Stawka godzinowa €14,80 brutto
  • Godziny pracy od 7:00 do 16:00;
  • Rozwój osobisty;
  • Prace na świeżym powietrzu;
  • Prace nad ekskluzywnymi ogrodami;
  • Start pracy: 1 luty 2021.

Obowiązki

Na stanowisku ogrodnika będziesz pracować nad różnymi projektami. Zajmiesz się głównie pracami budowlanymi i konserwacyjnymi. Zakres zadań polega na przycinaniu  krzewów i drzew, budowie stawów, zakładaniu ogrodzeń oraz układaniu ścieżek i tarasów ogrodowych. Praca wykonywana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych, co powoduje, że stanowisko jest bardzo zróżnicowane. Ważne jest, abyś mógł funkcjonować samodzielnie i mieć specjalistyczną wiedzę w tej dziedzinie. Często masz kontakt z klientem. Dlatego ważne jest, abyś był reprezentatywny i komunikatywny; w końcu jesteś wizytówką firmy.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie;
  • Zorientowanie na klienta;
  • Dyscyplina i niezawodność;
  • Entuzjastyczny;
  • Dużym plusem będzie dobra znajomość roślin;
  • Masz odpowiednie doświadczenie jako ogrodnik (min. 6 miesięcy);
  • Pasjonujesz się zielenią;
  • Prawo jazdy kat.B+E.
godziny 40
Wynagrodzenie € 14,80 brutto/h ( +płatne godziny urlopowe i wakacyjne)
Region Hoorn
Ogrodnik

Podanie

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Informacje o CV

Prześlij CV

Dodaj
Doświadczenie zawodowe, motywacja lub opis
900 characters left.