Hydraulik

Zastosować

Hydraulik

14327 widoki Oudorp 40 € 13,75 brutto/h ( +płatne godziny urlopowe i wakacyjne) Hydraulik

Description

Na tym stanowisko poszukujemy osób doświadczonych, chcących podjąć współprace na dłuższy okres czasu. Ponadto musi być to osoba sumienna oraz dokładna.

Oferuje

  • Umowa o prace na warunkach holenderskich
  • Wymiar czasu pracy – min. 40 godzin tygodniowo
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opieke polskiego koordynatora
  • Zwrot kosztów dojazdu względem CAO
  • Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie

Obowiązki

  • wyposażanie łazienek w instalacje sanitarną
  • podłączanie i naprawa centralnego ogrzewania
  • wymiana lub montaż wodomierzy, liczników ciepła

Czas pracy

Praca od poniedziałku do piątku (zdarzają się także soboty) w godzinach od 7 do 17.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika
  • Język angielski lub holenderski pozwalający na codzienne komunikowanie się w pracy
  • Umiejętność czytania i stosowania wytycznych zawartych w rysunkach technicznych
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
  • Pozytywne nastawienie
  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
  • Mile widziany certyfikat VCA

Profil firmy

Nasz klient zajmuje się w 90% budowaniem łazienek. Firma składa się z około 21 pracowników. Ceni sobie szczerość, odpowiedzialnośc oraz sumienność.

godziny 40
Wynagrodzenie € 13,75 brutto/h ( +płatne godziny urlopowe i wakacyjne)
Region Oudorp
Hydraulik

Podanie

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Informacje o CV

Prześlij CV

Dodaj
Doświadczenie zawodowe, motywacja lub opis
900 characters left.