header

Pracownik produkcji kosmetyków

Zastosować

17757 widoki Purmerend 40 €13,27 brutto/h (+płatne godziny urlopowe i wakacyjne) Pracownik produkcji kosmetyków

Description

Stanowisko pracownika produkcji kosmetyków jest bardzo ważną częścią procesu odbywającego się w firmie. Praca na produkcji opiera się głownie na pracy z maszynami. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za opakowanie produktu w atrakcyjny dla potencjalnego użytkownika sposób.

Oferuje

  • Umowe o prace na warunkach holenderskich
  • Min. 40 godzin tygodniowo
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Prace w stałych godzinach
  • Opieke polskiego koordynatora
  • Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie

Obowiązki

  • Etykietowanie opakowań
  • Przygotowywanie produktów na wysyłke
  • Praca z maszynami wypełniającymi opakowania

Czas pracy

Praca jest w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku:

  • od 6:45 do 15:45
  • od 7:15 do 16:15

Wymagania

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas
  • Umiejętnośc pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B
  • Mile widziane własne zakwaterowanie
  • Rozmawiasz komunikatywnie w języku angielskim lub holenderskim

Profil firmy

Nasz klient zajmuje się produkcją kosmetyków i perfum od ponad 60 lat.Jest to firma innowacyjna, która systematycznie inwestuje w ludzi, maszyny i jakość produktów. Produkuje własnej marki produkty, ale także przyjmuje zlecenia od klientów z całej Holandii. Posiada także własne laboratorium, w którym stale trwają badania nad ulepszeniem wyrobów.

godziny 40
Wynagrodzenie €13,27 brutto/h (+płatne godziny urlopowe i wakacyjne)
Region Purmerend

Podanie

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Informacje o CV

Prześlij CV

Dodaj
Doświadczenie zawodowe, motywacja lub opis
900 characters left.